https://sport.um.warszawa.pl/waw/aktywna-warszawa/aktualnosci

W naszym Ośrodku o godz. 10:00 odbędzie się niezwykły mecz AMP Futbolu pracowników i pracowniczek m.st. Warszawa z drużyną AMP Futbol Legia Warszawa. To spotkanie ma na celu nie tylko rekreację, ale także promowanie różnorodności i integracji. Mecz potrwa 50 minut, z przerwą po około 20 minut, a drużyny zostaną ułożone z mieszanych składów.

Wydarzenie rozpocznie się od oficjalnego powitania, a następnie pani Urszula Kosakowska, Zastępca Dyrektora Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi, wygłosi przemówienie. Następnie głos zabierze pan Adrian Stanecki, Członek Zarządu AMP Legii Warszawa. Wspólna rozgrzewka poprzedzi prezentację drużyn, które wyjdą na murawę w towarzystwie dzieci z LSS/Junior AmpLegii.

Pierwsza połowa meczu rozpocznie się o godzinie 11:00, po czym będzie krótka przerwa, podczas której dzieci będą miały szansę wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Druga połowa meczu rozpocznie się o 11:45. Po zakończeniu spotkania nastąpi ceremonia wręczenia medali i pucharów.

Po wyjątkowym meczu będzie także okazja dla widzów, aby spróbować swoich sił w AmpFutbolu i wziąć udział w integracji z zawodnikami.

Tego samego dnia, w Ośrodku Hutnik, odbędzie się również rodzinny piknik z okazji 20-lecia Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.

Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia, pełnego sportu, integracji i dobrej zabawy!