UM warszawa aktualności

Miłośnicy wodnego relaksu i aktywności na świeżym powietrzu z niecierpliwością czekali na ten moment. Już za chwilę otwarte zostaną letnie baseny w dwóch warszawskich ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa. 29 maja rozpocznie się wodne szaleństwo w Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło.

Baseny są już prawie gotowe do przyjęcia pierwszych miłośników aktywności w wodzie. Oba ośrodki są położone w dwóch bardzo dobrych lokalizacjach, do których można łatwo i wygodnie dotrzeć komunikacją miejską lub rowerem. Otwarcie basenów w Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło zaplanowano na 29 maja.

Przygotowania pływalni letnich Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa dobiegają końca. Od wielu tygodni pracowaliśmy nad stworzeniem idealnego miejsca, gdzie mieszkańcy stolicy będą mogli cieszyć się letnim relaksem i aktywnością na świeżym powietrzu. Jestem z radością informować, że już w środę, 29 maja, otworzymy dla Państwa letnie baseny w dwóch lokalizacjach: Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło. A niebawem również pływalnia w Parku Kultury Powsin.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ośrodek Inflancka oraz Park Wodny Moczydło to miejsca, gdzie znajdziecie wiele atrakcji odpowiednich dla całej rodziny. Park Wodny Moczydło oferuje wodny plac zabaw o powierzchni prawie 3 tysiące metrów kwadratowych, z trzema zjeżdżalniami, placem zabaw dla dzieci, wodnym placem zabaw, sztuczną rzeką, kurtynami wodnymi oraz 50-metrowym basenem rekreacyjnym. Będziecie mogli spędzić czas aktywnie, podziwiając urokliwe otoczenie i czerpiąc radość z wakacyjnych przyjemności.

Nie możemy się już doczekać inauguracji letniego sezonu basenowego. Zapraszamy wszystkich miłośników wody i słońca na Ośrodek Inflancka i Park Wodny Moczydło od 29 maja. Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne radości i zabawy!