UM warszawa aktualności

W środę, 19 czerwca 2024 o godzinie 19:00, w Warszawie odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne. Julia Karpeta i Krzysztof Karpeta zapraszają wszystkich miłośników muzyki do PROM Kultury Saska Kępa, gdzie będzie miała miejsce ich wyjątkowa prezentacja.

Julia i Krzysztof to duet, który powstał 14 lat temu. Skupiają swoją uwagę na jakości brzmienia, stylu wykonywanej muzyki oraz komunikatywności z odbiorcami. Ich talent został doceniony na wielu prestiżowych konkursach, a nagrody, których zdobyli, dowodzą tylko ich niezwykłości.

Nie tylko samego duetu viola da gamba Fernabucco warto słuchać, ale także ich niesamowitego repertuaru. W ich wykonaniu można usłyszeć utwory kompozytorów z XVI, XVII i XVIII wieku, którzy tworzyli w Europie. Julia i Krzysztof starają się popularyzować ten instrument i spuściznę tamtych czasów.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o muzyce, artystycznych pasjach i planach duetu. To świetna okazja do pogłębienia swojej wiedzy muzycznej i odkrycia nowego wymiaru słuchania muzyki.

Nie przegap tego niezwykłego koncertu, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia muzyczne. Wejście jest wolne, dlatego koniecznie zarezerwuj miejsce i baw się świetnie w to letnie popołudnie.